sadsad x
asdasd
photo.png (489 KB)
Blog

Hangi Ev tekstil materyali size uygun?

01 Temmuz 2021
Hangi Ev tekstil materyali size uygun?

Ranforce kumaş 57 tel/cm2 'den oluşan iplik dokumadır. Tamamı %100 pamuk ile üretilmektedir. Her pamuklu diye satılan çarşaf %100 pamuklu kumaş olmayabilir.

Kumaş yapısı pamuktan oluştuğu için kumaş dokusu nefes alır sağlıklı ve uzun ömürlüdür. Ranforce Kumaş Türlerinde +5 -5 cm çekme payı verilir çünkü kumaş yıkandıktan sonra pamuk içerdiği sıklaşır.

Feng Shui

01 Temmuz 2021
Feng Shui

Feng Shui’ye Göre Yatak Odası Düzenlemesi

Feng Shui kurallarına uygun hareket ederek mobilyalarınızı yeniden düzenleyebilir ve olumsuz etkileri uzak tutan bir odaya kavuşabilirsiniz.

Hayatımızın neredeyse üçte birini yatak odalarımızda uyuyarak geçiriyoruz. Uyku alanımız, bizim gün içerisindeki yorgunluğumuzu attığımız nadir yerlerden biri. Yatak odaları da, kaliteli bir uyku düzeni için, düzenlemesinde özen gösterilmesi gereken yerlerden biri.

Küçük Yatak Odası Dekorasyon Önerileri

01 Temmuz 2021
Küçük Yatak Odası Dekorasyon Önerileri

Yatak odaları, diğer odalara göre daha küçüktür. Ferahlık ve rahatlığın ön planda olması gereken bu mekânları dekorasyon sayesinde geniş göstermek mümkün olmaktadır. Küçük yatak odası dekorasyonu, duvar, mobilya renk ve modellerinden başlar. Eşyalar doğru seçildiğinde, yatak odalarında sakin ve huzurlu bir ortam yaratabilmek mümkündür. Sade döşenmesi gereken bu odaları, az sayıda ama gösterişli aksesuarlar kullanarak renklendirmek mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.